Heffingskorting op energiebelasting
Jaarlijks ontvangt elke verblijfsruimte een (door de overheid) vastgestelde heffingskorting. Deze heffingskorting wordt verrekend met de energiebelasting. Voor 2011 zijn de bedragen van de heffingskorting vastgesteld op € 318,62 (ex. BTW) per verblijfsruimte met elektra-aansluiting en € 119,62 voor niet-verblijfsruimten (denk aan garageboxen).
De overheid verstrekt deze heffingskorting omdat een deel van uw energieverbruik (zowel groen als grijs) onbelast is. U kunt, ongeacht de hoogte van uw verbruik, deze jaarlijkse heffingskorting tegemoet zien. Ook indien u minder energiebelasting betaalt dan de hierboven genoemde heffingskorting.
Indien u verhuist wordt voor dat specifieke jaar de heffingkorting evenredig uitgekeerd. Wanneer er meerdere gebruikers op één aansluiting zitten, wordt slechts eenmaal de heffingskorting uitbetaald. In dat geval kunt u, binnen 13 weken na de ontvangst van de eindafrekening, een teruggaaf voor de Belastingdienst invullen om de heffingskorting alsnog te ontvangen.
Heffingskorting op energiebelasting
Onafhankelijk energieprijzen vergelijken? Vergelijk nu energietarieven van alle energieleveranciers in Nederland, stap over en bespaar honderden Euro’s per jaar!

In mei 2010 is EasySwitch.nl verkozen
tot beste energievergelijker door onafhankelijk onderzoeksbureau WUA!
Zojuist overgestapt
17 mei, 18:24
Dhr. van S. uit Zoetermeer is overgestapt naar Essent
17 mei, 18:14
Dhr. F. uit Borne is overgestapt naar Essent
17 mei, 18:06
Dhr. J. uit Wateringen is overgestapt naar Essent
17 mei, 17:54
Dhr. V. uit Hallum is overgestapt naar Essent
17 mei, 17:47
Dhr. H. uit Hoogland is overgestapt naar Essent
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van de beste energieprijzen!




Stuur door