Goedkopere energie zorgt voor daling inflatie
Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek is de inflatie is voor het eerst sinds 5 maanden gedaald door lagere energietarieven.
In januari 2010 kwam de inflatie uit op 0,8%, wat 0,3% lager is dan in december 2009. De daling van de inflatie in januari is mede veroorzaakt door lagere energietarieven.
Eerder werd al bekend dat de tarieven voor elektriciteit sinds 1 januari 2010 met 5 procent zijn gedaald. De gasprijzen zijn sinds 1 januari 1% gestegen, maar waren eerder in 2009 al flink verlaagd, waardoor de gasprijzen ruim 21 procent lager zijn dan het jaar daar voor. Dit heeft als gevolg dat de energieprijzen ruim 17 procent zijn gedaald ten opzichte van vorig jaar.
Door de goedkope energie zijn reeds een hoog aantal energiegebruikers overgestapt in januari.
Energieleveranciers hebben hun prijzen verlaagd waardoor consumenten flink kunnen besparen op hun energiekosten. De gemiddelde besparing voor een consument is €650 per jaar. MKB bedrijven kunnen hun energierekening nog drastischer verlagen. Een besparing van €3000 - €4000 per jaar op hun energiekosten is zeker geen uitzondering.
Ook besparen op uw gas water licht? Verlaag uw energierekening door energietarieven van alle energieleveranciers onafhankelijk te vergelijken en direct over te stappen naar de goedkoopste energieleverancier. U kunt kiezen voor vaste of variabele energietarieven. Klik op “vergelijk energie” om naar de energievergelijker te gaan.

In mei 2010 is EasySwitch.nl verkozen
tot beste energievergelijker door onafhankelijk onderzoeksbureau WUA!
Zojuist overgestapt
Dhr. B. uit Hilversum is overgestapt naar BudgetEnergie
Dhr. W. uit Neede is overgestapt naar BudgetEnergie
Dhr. van der V. uit 's-gravenhage is overgestapt naar Greenchoice
Dhr. van T. uit Utrecht is overgestapt naar BudgetEnergie
Dhr. M. uit Medemblik is overgestapt naar E.ON Zakelijk
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van de beste energieprijzen!




Stuur door