EasySwitch

Tilburg bespaart op energie

Tilburg verminderd haar energieverbruik op verlichting met maar liefst 70 procent!
Tilburg weet het energieverbruik met 70 procent terug te brengen door de lichten tijdelijk te dimmen. Als er iemand langsfiets of loopt dan schakelen de lampen direct naar 100 procent. Om ervoor te zorgen dat velen dit voorbeeld volgen, krijgen gemeenten en provincies van de netbeheerders meer mogelijkheden om de openbare verlichting te dimmen. De lagere energiekosten die dit veroorzaakt worden doorberekend naar de provincies en gemeenten.
In 2000 is Tilburg reeds begonnen met het dimmen van bijna alle verlichting buiten het centrum en toepassen van led verlichting in woonwijken, verblijfsgebieden en wegen.
Dimmen van verlichting om zo energiekosten te besparen kan op een aantal manieren, variërend van een schakelklok tot en met een dynamisch systeem dat rekening houd met verkeersintensiteit. Tot nu toe hadden veel wegbeheerders geen directe motivatie omdat deze besparing niet direct terug te vinden was op de energierekening. Op dit moment is de TaskForce verlichting samen met de netbeheerders bezig met een systeem om dit wel goed inzichtelijk te maken. Zodat ook alle andere gemeentes aangespoord kunnen worden om te besparen op hun energiekosten.

Amsterdam, 18 augustus 2011.


Tilburg verminderd haar energieverbruik op verlichting met maar liefst 70 procent!


Tilburg weet het energieverbruik met 70 procent terug te brengen door de lichten tijdelijk te dimmen. Als er iemand langsfiets of loopt dan schakelen de lampen direct naar 100 procent om zo aanzienlijk op energie te besparen. Om ervoor te zorgen dat velen dit voorbeeld volgen, krijgen gemeenten en provincies van de netbeheerders meer mogelijkheden om de openbare verlichting te dimmen. De lagere energiekosten die dit veroorzaakt worden doorberekend naar de provincies en gemeenten. In 2000 is Tilburg reeds begonnen met het dimmen van bijna alle verlichting buiten het centrum en toepassen van led verlichting in woonwijken, verblijfsgebieden en wegen. 


Dimmen van verlichting om zo energiekosten te besparen kan op een aantal manieren, variërend van een schakelklok tot en met een dynamisch systeem dat rekening houd met verkeersintensiteit. Tot nu toe hadden veel wegbeheerders geen directe motivatie omdat deze besparing niet direct terug te vinden was op de energierekening. Op dit moment is de TaskForce verlichting samen met de netbeheerders bezig met een systeem om dit wel goed inzichtelijk te maken. Zodat ook alle andere gemeentes aangespoord worden om te besparen op hun energiekosten.


Over EasySwitch.nl 

Wilt u zelf ook besparen op uw energiekosten? EasySwitch zorgt er voor dat u eenvoudig en snel kan overstappen waardoor u tot €650 per jaar kan besparen! Met behulp van een unieke online energievergelijker kan u als consument snel en compleet onafhankelijk energieprijzen van alle energiebedrijven vergelijken op basis van verschillende criteria zoals energieprijs, service en looptijd. Energie vergelijken doet u op EasySwitch.nl!

Hoe werkt het?

Eenvoudig overstappen in minder dan 5 minuten en honderden euro's besparen!

WUA energie onderzoek
In mei 2010 is EasySwitch.nl verkozen
tot beste energievergelijker door onafhankelijk onderzoeksbureau WUA!

Zojuist overgestapt

 
17 mei, 21:41
Mevr. van W. uit Veenendaal is overgestapt naar EnergieDirect
17 mei, 21:32
Dhr. K. uit Koekange is overgestapt naar Essent
17 mei, 21:29
Mevr. K. uit Sliedrecht is overgestapt naar EnergieDirect
17 mei, 21:27
Mevr. K. uit Sliedrecht is overgestapt naar Essent
17 mei, 21:25
Dhr. A. uit Ridderkerk is overgestapt naar Essent

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de beste energieprijzen!